Pracownicy – logowanie się do systemu po raz pierwszy


1. Aby się zalogować do systemu po raz pierwszy należy kliknąć w indywidualny link aktywacyjny przesłany do Państwa na adres mailowy. Poniżej znajduje się treść takiej wiadomości.

https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/upUAxeEKzgiMxEAqUiqyCbWrj3KBZB9c86b40oNh-image.png
 1. Następnie zostaną Państwo przekierowani do strony, gdzie należy ustawić indywidualne hasło (musi zawierać minimum 8 znaków, w tym jedną dużą i jedną małą literę oraz przynajmniej jedną cyfrę lub symbol). Wybrane hasło należy wpisać w pole „Hasło” (2a), a następnie powtórzyć w polu „Powtórz hasło”.

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/Ue7BWwvLRNuYqK0bppPA6J4tzSa5uZiOdBlbqtNX-image.png
 2. Po wpisaniu i powtórzeniu hasła należy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola (3a) i kliknąć na przycisk „Utwórz konto” (3b).

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/5Fl40hmrEnNzReJEtVmqQUU9GVXOE2wHcavqCPIP-image.png
 3. Następnie należy pobrać na telefon i zainstalować aplikację iMieszkaniec.pl. Aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store.

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/7GLjwrWr5Dg20yBKHJwZyVStHlPkdf6LO1E8FRHk-image.png
 4.  Po uruchomieniu aplikacji, zostaniecie Państwo poproszeni o dane do logowania. W polu e-mail (3a) prosze wpisać adres e-mail. W polu “Hasło” (3b) proszę wpisać hasło, które zostało ustawione przy rejestracji konta. Następnie należy kliknąć przycisk “Zaloguj” (3c).

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/N5T5iWvN7iTPRCLw3S72c8Xy6UjyEkIXWu71I2mi-image.png
 5. Nie ma potrzeby logowania się za każdym razem – po zalogowaniu i wyjściu z aplikacji bez wylogowania się, wystarczy, że klikniecie Państwo na ikonkę aplikacji na telefonie i automatycznie Państwa konto zostanie otwarte.

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/xpRmW8tZTmXD8op7Ix76L05Szh9XsI5eJcGjPmWR-image.png


Czy wpis był przydatny?