Mieszkańcy – instrukcja zakładania konta w iMieszkaniec.pl


 1. Aby założyć konto w systemie iMieszkaniec.pl, należy wejść na stronę internetową www.imieszkaniec.pl i wybrać zakładkę Logowanie (1).

https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/URTW2pHBntELzJdApqYrom4h5WD10JKcEcYGsH8S-obraz_2022-08-23_120141237.png
 1. Następnie proszę wybrać miasto zamieszkania (2a) oraz spółdzielnię lub wspólnotę (2b), do której Państwo należą i kliknąć Zarejestruj (2c).

https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/6wVZpRFxl9ZjvOtNiMInARAUVoTb7pFA0cdnBeRG-obraz_2022-08-23_121000549.png
 1. Zostaną Państwo przekierowani do formularza, który należy wypełnić podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz adres mieszkania. Pod formularzem należy dodatkowo zaznaczy, iż zapoznali się Państwo z regulaminem, polityką prywatności oraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Po uzupełnieniu formularza klikamy Utwórz konto (3).

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/xGutExsf0JvgcLARcj7MJw0waw4W65goZBHj8OMo-obraz_2022-08-23_121108943.png
 2. Na Państwa adres mailowy została wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Aby dokończyć proces rejestracji, proszę otworzyć wiadomość, a następnie kliknąć link aktywacyjny (4).

  https://helpcenter-io.s3.amazonaws.com/uploads/imieszkaniec/1bCtdkgvDqIVSdFDSndykLGxW4PwEjNdGi96r5ss-obraz_2022-08-23_121259039.png
 3. Proces rejestracji został zakończony. Konto zostało potwierdzone i wysłane do weryfikacji przez administrację. oo pozytywnym zweryfikowaniu Państwa konta przez administratorów, otrzymają Państwo potwierdzenie weryfikacji oraz dostęp do platformy drogą mailową.

 4. Teraz można już zalogować się do swojego konta:

  1. poprzez stronę internetową www.imieszkaniec.pl

   Wchodzimy na powyższą stronę, a następnie w prawym górnym rogu klikamy "Zaloguj". Wybieramy miasto oraz Spółdzielnię lub Wspólnotę, w której mieszkamy i zatwierdzamy przyciskiem "Zaloguj".

   W polu "adres mailowy lub identyfikator" wpisujemy adres mailowy podany przy rejestracji konta. W polu "Hasło" wpisujemy utworzone hasło podczas rejestracji. Klikamy "Zaloguj", aby wejść na swoje konto.

  2. poprzez aplikację mobilną iMieszkaniec.pl

   W pierwszej kolejności należy ściągnąć na telefon aplikację iMieszkaniec.pl. Aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji klikamy w jej ikonę, która utworzyła się w telefonie.

   Aplikacja otworzy się i będziemy mieli do wyboru opcję "Masz już konto? Zaloguj się", w którą klikamy. Znajduje się pod przyciskiem "Utwórz konto". Teraz wybieramy miasto oraz Spółdzielnię lub Wspólnotę, w której mieszkamy a następnie w polu "E-mail" wpisujemy adres mailowy podany przy rejestracji konta. W polu "Hasło" wpisujemy utworzone hasło podczas rejestracji. Klikamy "Zaloguj", aby wejść na swoje konto.


Czy wpis był przydatny?